TERE TULEMAST

Teeninduskeskus

Meie teeninduskeskus pakkub hooldusteenust naturaalse ja kunstkivi jaoks.

Me teostame garantii ja pärast garantii remonti.

 Siin on võimalik osta vajalikke vahendi iseseisva remondi ja kivi hoolistemise jaoks.

Kivi hooldus

Iga toode looduslikkust või kunstkivist vajab õigeagaset ja kvaliteetse hooldust. Niimoodi spetsiaalsed polümeerid, perioodiliset kantud kivi peale, võimaldavad säilitada oma õiget välimust. Kivikeskus pakkub oma Tallinna klientidele kõrgelt kvalifitseeritud hooldust luuduslikku kivi jaoks. Tänu meie töötlemise, marmori ja graniidi pinnad saavad heledust, küllastust ja läikivat puhtust.

Garantii tingimused
 
Garantii kehtib tehase montaaži defektidele  ja materjali peale. Garantii ei kehti kahjustusi peale, mis tegi tarbija ja kui oli vale käsitlemine. Garanti ei kehti käibevahendi peale: lambid, svammid, tihendid, membraanid ja muud. Garantii tingimused teostatakse meie valitsuse järgi (teeme remondi või vahetame uue vastu). 

Marmori ja graniidi renoveerimine paljudel juhtudel aitab naasta algset välimust.

Transpordi ja kasutamise ajal looduslikkust kivist toode vajab tihti väikest remondi.

Graniit fasaadid ja treppid kuulunevad, kui on muutuv kliimat ja mehaaniliste vigastuse eest.

Plekke eemaldamine marmorist.
Tihti on võimalik eemaldada plekke spetsiaalse geeliga, aga plekkid orgaanilise päritoluga heledast kivist on võimalik eemaldada vesinikkuperoksiidiga.
Oluline meeles pidada, et marmorit on lihtsalt vigastada erinevatega hapetega : marjad, puuviljad, pesuvahendid. Kui hape sattub marmori peale, peate kohe pesta seda suure koguse veega. Graanit on happekindel ja nendega on võimalik puhastada  graniidit.
Sügavalt juurdunud plekke on vaja üle poleerima.
Kriimustuse eemaldamine marmoril.
Tavaliselt, et eemaldada kriimustusi on vaja natuke lihvida mitte olulist kihna.
Killu eemaldamine marmoril ja graniidil.
Kui marmori või graniidi toodel läks katki nurk, kõige parem on seda liimida tagasi. Pärast liimimist on vaja poleerima üle.
On võimalik imiteerida marmori ja graniidi fragmante polümeerse liimi kaudu. Need polümeersed struktuurid hästi poleeritakse ja väljanäevad nagu naturaalne kivi.
Me soovitame võta ühendust meie spetsialistidega, sest see on kõige parim valik, et teie toode oli nagu uus
 
Kunstkivi ja kunstkivi toodete remont
 

Akrüülkivit on lihtsam remontida, kuid naturaalse kivi. Tihti vajavad remondi lauaplaadid kunstkivist, aga ka valamud, aknalauad on vaja ka remontida.
Kahjustused on võimalik jagada mitmeks kategooriaks:

Kriimud, kriimustused tervel pinnal;
Mõra, tekkivad, kui on löögid, termokliin;
Paisutamine;

Jälgid kuuma nõuside pärast;
Killud, kui kukkuvad mingid rasked asjad.

Remondi tehnoloogia kunstkivi sõltub milline on kahjustus. Samuti on vaja spetsiaalsed tööristad.
Lauaplaatide remont. Defektide eemalamise tehnoloogia.
Kriimud ja tuhmustused akrüülse kivi pinnadel emmaldatakse lihvimisega ja poleerimisega. Selleks on vaja lihvimismasin ja erinev lihvimispaber.

 Kodus on võimalik seda teha elektritrelliga spetsiaalse otsikuga. Poleerimist on vaja teha viltotsikuga või spets. pastaga.

Mõrasi on keerulisem eemaldada. Selleks on vaja kahekomponentne liim, mida kasutati, kui tehakse seda lauaplaadi. Remondi alusel on vaja teha suureks ja rasvavabaks seda mõrat. Pärast liimima, lihvistama ja lõppuks poleerima.

Kilud, paisutused ja plekkid on vaja paikama. Selle jaoks lõigatakse defekti koht ja paigaldakse selle asemele sama kivist lõik, seda liimitatakse, lihvistatakse ja poleeritakse. Väiksed killud on võimalik kinni panna liimiga. 

Kuidas on näha remont ei ole väga keeruline ja ei pea keerulise tehnoloogiaid ja suuri oskusi. Aga kui tahate ilusa tulemust, soovitame pöörduda meie firmasse, me garanteerime kõrgkvaliteedi meie remondis. Meil on vajalikud materjalid, liimid ja mineraalsed pigmendid vajalikkuga varjundiga ja ikka spetsiaalsed töövahendid. Terve remont meistril ei võtta palju aega, rohkem aega võttab kivistumine - umbes 24 tundi.

 

Hinnad saame öelda, kui näeme elus kui suured on kahjustused. Maili teel võime teha AINULT UMBES hind:  kivikeskus@gmail.com 

Konsultatsiooni kontaktid

 

 mob +372 58332206

There are no products matching the selection.